Aktuell lokal tid her Atoyac, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Atoyac? Svar: Atoyac (Jalisco) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:27 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Atoyac tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Atoyac info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 359 = 0.048‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1356 m |
| GPS-koordinater | 20° 0' 34.9" Nord, 103° 30' 59.5" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2224.9 km (1382.5 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7782.2 km (4835.6 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Atoyac som standard by
Tid på dagen i Atoyac nå
![]() 06:14 |
![]() |
![]() 19:29 |

= 0.048‰ MEX Befolkning



