Aktuell lokal tid her Axochiapan, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Axochiapan? Svar: Axochiapan (Morelos) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:22 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Axochiapan tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Axochiapan info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 17 568 = 0.156‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1040 m |
| GPS-koordinater | 18° 30' 11.1" Nord, 98° 45' 7.9" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2057.3 km (1278.4 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7949.7 km (4939.7 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Axochiapan som standard by
Tid på dagen i Axochiapan nå
![]() 05:57 |
![]() |
![]() 19:07 |

= 0.156‰ MEX Befolkning



