Aktuell lokal tid her Ayoquezco de Aldama, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Ayoquezco de Aldama? Svar: Ayoquezco de Aldama (Oaxaca) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:31 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Ayoquezco de Aldama tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Ayoquezco de Aldama info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 302 = 0.047‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1421 m |
| GPS-koordinater | 16° 41' 1.3" Nord, 96° 50' 34.3" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1855.1 km (1152.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8152 km (5065.4 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Ayoquezco de Aldama som standard by
Tid på dagen i Ayoquezco de Aldama nå
![]() 05:53 |
![]() |
![]() 18:56 |

= 0.047‰ MEX Befolkning



