Aktuell lokal tid her Ayutla, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Ayutla? Svar: Ayutla (Jalisco) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:26 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Ayutla tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Ayutla info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 7 835 = 0.07‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1370 m |
| GPS-koordinater | 20° 7' 44.7" Nord, 104° 20' 36.8" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2238.1 km (1390.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7768.9 km (4827.4 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Ayutla som standard by
Tid på dagen i Ayutla nå
![]() 06:17 |
![]() |
![]() 19:32 |

= 0.07‰ MEX Befolkning



