Aktuell lokal tid her Azcapotzalco, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Azcapotzalco? Svar: Azcapotzalco (Mexico City) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:21 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Azcapotzalco tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Azcapotzalco info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 425 298 = 3.781‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2249 m |
| GPS-koordinater | 19° 29' 13.1" Nord, 99° 11' 9.4" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2166.7 km (1346.4 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7840.3 km (4871.7 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Azcapotzalco som standard by
Tid på dagen i Azcapotzalco nå
![]() 05:57 |
![]() |
![]() 19:10 |

= 3.781‰ MEX Befolkning



