Aktuell lokal tid her Bacalar, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Bacalar? Svar: Bacalar (Quintana Roo) ligger i "EST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -5) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:18 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Bacalar tidsendringer 2026, 2027 (America/Cancun) »
| Bacalar info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 11 513 = 0.102‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 22 m |
| GPS-koordinater | 18° 40' 51.9" Nord, 88° 23' 36" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2077.1 km (1290.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7929.9 km (4927.4 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Bacalar som standard by
Tid på dagen i Bacalar nå
![]() 06:16 |
![]() |
![]() 19:26 |

= 0.102‰ MEX Befolkning



