Aktuell lokal tid her Bacobampo, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Bacobampo? Svar: Bacobampo (Sonora) ligger i "MST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -7) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 03:19 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Bacobampo tidsendringer 2026, 2027 (America/Hermosillo) »
| Bacobampo info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 8 539 = 0.076‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 22 m |
| GPS-koordinater | 26° 58' 58" Nord, 109° 39' 7" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 3000.2 km (1864.2 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7006.9 km (4353.9 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Bacobampo som standard by
Tid på dagen i Bacobampo nå
![]() 05:24 |
![]() |
![]() 19:07 |

= 0.076‰ MEX Befolkning



