Aktuell lokal tid her Bahía de Kino, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Bahía de Kino? Svar: Bahía de Kino (Sonora) ligger i "MST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -7) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 03:23 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Bahía de Kino tidsendringer 2026, 2027 (America/Hermosillo) »
| Bahía de Kino info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 6 050 = 0.054‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1 m |
| GPS-koordinater | 28° 49' 22" Nord, 111° 56' 27" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 3204.8 km (1991.4 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 6802.3 km (4226.7 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Bahía de Kino som standard by
Tid på dagen i Bahía de Kino nå
![]() 05:30 |
![]() |
![]() 19:20 |

= 0.054‰ MEX Befolkning



