Aktuell lokal tid her Bajos del Ejido, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Bajos del Ejido? Svar: Bajos del Ejido (Guerrero) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:19 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Bajos del Ejido tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Bajos del Ejido info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 637 = 0.05‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 73 m |
| GPS-koordinater | 16° 57' 39.1" Nord, 99° 58' 18.1" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1885.9 km (1171.8 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8121.2 km (5046.3 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Bajos del Ejido som standard by
Tid på dagen i Bajos del Ejido nå
![]() 06:05 |
![]() |
![]() 19:09 |

= 0.05‰ MEX Befolkning



