Aktuell lokal tid her Balancán de Domínguez, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Balancán de Domínguez? Svar: Balancán de Domínguez (Tabasco) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:21 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Balancán de Domínguez tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Balancán de Domínguez info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 11 895 = 0.106‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 18 m |
| GPS-koordinater | 17° 48' 25.3" Nord, 91° 32' 14.8" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1980 km (1230.3 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8027.1 km (4987.8 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Balancán de Domínguez som standard by
Tid på dagen i Balancán de Domínguez nå
![]() 05:30 |
![]() |
![]() 18:37 |

= 0.106‰ MEX Befolkning



