Aktuell lokal tid her Banderilla, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Banderilla? Svar: Banderilla (Veracruz) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:20 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Banderilla tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Banderilla info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 15 757 = 0.14‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1497 m |
| GPS-koordinater | 19° 35' 20.1" Nord, 96° 56' 14.2" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2178.1 km (1353.4 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7829 km (4864.7 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Banderilla som standard by
Tid på dagen i Banderilla nå
![]() 05:48 |
![]() |
![]() 19:02 |

= 0.14‰ MEX Befolkning



