Aktuell lokal tid her Barrio de México, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Barrio de México? Svar: Barrio de México (México) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:22 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Barrio de México tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Barrio de México info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 7 414 = 0.066‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2979 m |
| GPS-koordinater | 19° 16' 57" Nord, 99° 49' 42" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2144 km (1332.2 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7863 km (4885.9 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Barrio de México som standard by
Tid på dagen i Barrio de México nå
![]() 06:00 |
![]() |
![]() 19:13 |

= 0.066‰ MEX Befolkning



