Aktuell lokal tid her Becal, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Becal? Svar: Becal (Campeche) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:18 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Becal tidsendringer 2026, 2027 (America/Merida) »
| Becal info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 6 894 = 0.061‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 20 m |
| GPS-koordinater | 20° 26' 30.2" Nord, 90° 1' 38.6" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2272.9 km (1412.3 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7734.2 km (4805.8 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Becal som standard by
Tid på dagen i Becal nå
![]() 05:19 |
![]() |
![]() 18:36 |

= 0.061‰ MEX Befolkning



