Aktuell lokal tid her Benemérito de las Américas, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Benemérito de las Américas? Svar: Benemérito de las Américas (Chiapas) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:22 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Benemérito de las Américas tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Benemérito de las Américas info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 6 676 = 0.059‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 118 m |
| GPS-koordinater | 16° 30' 57.6" Nord, 90° 39' 13.4" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1836.4 km (1141.1 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8170.7 km (5077 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Benemérito de las Américas som standard by
Tid på dagen i Benemérito de las Américas nå
![]() 05:28 |
![]() |
![]() 18:31 |

= 0.059‰ MEX Befolkning



