Aktuell lokal tid her Benito García (El Zorrillo), Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Benito García (El Zorrillo)? Svar: Benito García (El Zorrillo) (Baja California) ligger i "PDT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -7) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 03:24 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Benito García (El Zorrillo) vil bytte til vintertid på 02:00, Søndag, 01 november 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 154 dag, 22 time (r), 35 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Benito García (El Zorrillo) tidsendringer 2026, 2027 (America/Tijuana) »
| Benito García (El Zorrillo) info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 6 598 = 0.059‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 129 m |
| GPS-koordinater | 31° 40' 16" Nord, 116° 30' 41" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 3521.5 km (2188.2 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 6485.6 km (4029.9 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Benito García (El Zorrillo) som standard by
Tid på dagen i Benito García (El Zorrillo) nå
![]() 05:41 |
![]() |
![]() 19:45 |

= 0.059‰ MEX Befolkning



