Aktuell lokal tid her Benito Juárez, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Benito Juárez? Svar: Benito Juárez (Chihuahua) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:20 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Benito Juárez tidsendringer 2026, 2027 (America/Chihuahua) »
| Benito Juárez info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 6 138 = 0.055‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1959 m |
| GPS-koordinater | 29° 44' 46.5" Nord, 107° 56' 22.8" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 3307.5 km (2055.2 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 6699.6 km (4162.9 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Benito Juárez som standard by
Tid på dagen i Benito Juárez nå
![]() 06:11 |
![]() |
![]() 20:06 |

= 0.055‰ MEX Befolkning



