Aktuell lokal tid her Benito Juárez, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Benito Juárez? Svar: Benito Juárez (Tlaxcala) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:21 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Benito Juárez tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Benito Juárez info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 123 = 0.046‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2449 m |
| GPS-koordinater | 19° 22' 29.7" Nord, 97° 54' 37.1" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2154.3 km (1338.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7852.8 km (4879.5 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Benito Juárez som standard by
Tid på dagen i Benito Juárez nå
![]() 05:52 |
![]() |
![]() 19:05 |

= 0.046‰ MEX Befolkning



