Aktuell lokal tid her Benjamin Hill, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Benjamin Hill? Svar: Benjamin Hill (Sonora) ligger i "MST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -7) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 03:18 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Benjamin Hill tidsendringer 2026, 2027 (America/Hermosillo) »
| Benjamin Hill info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 735 = 0.051‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 718 m |
| GPS-koordinater | 30° 10' 8.5" Nord, 111° 6' 50.5" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 3354.5 km (2084.4 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 6652.6 km (4133.7 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Benjamin Hill som standard by
Tid på dagen i Benjamin Hill nå
![]() 05:23 |
![]() |
![]() 19:20 |

= 0.051‰ MEX Befolkning



