Aktuell lokal tid her Berriozábal, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Berriozábal? Svar: Berriozábal (Chiapas) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:18 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Berriozábal tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Berriozábal info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 20 952 = 0.186‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 881 m |
| GPS-koordinater | 16° 47' 54.7" Nord, 93° 16' 17.9" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1867.8 km (1160.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8139.2 km (5057.5 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Berriozábal som standard by
Tid på dagen i Berriozábal nå
![]() 05:38 |
![]() |
![]() 18:42 |

= 0.186‰ MEX Befolkning



