Aktuell lokal tid her Boca del Río, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Boca del Río? Svar: Boca del Río (Veracruz) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:20 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Boca del Río tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Boca del Río info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 11 099 = 0.099‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1 m |
| GPS-koordinater | 19° 6' 0" Nord, 96° 5' 60" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2123.7 km (1319.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7883.3 km (4898.5 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Boca del Río som standard by
Tid på dagen i Boca del Río nå
![]() 05:46 |
![]() |
![]() 18:57 |

= 0.099‰ MEX Befolkning



