Aktuell lokal tid her Bochil, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Bochil? Svar: Bochil (Chiapas) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:18 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Bochil tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Bochil info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 10 383 = 0.092‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1169 m |
| GPS-koordinater | 16° 59' 46.5" Nord, 92° 53' 31.8" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1889.8 km (1174.3 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8117.3 km (5043.8 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Bochil som standard by
Tid på dagen i Bochil nå
![]() 05:37 |
![]() |
![]() 18:41 |

= 0.092‰ MEX Befolkning



