Aktuell lokal tid her Bosque de Saloya, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Bosque de Saloya? Svar: Bosque de Saloya (Tabasco) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:22 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Bosque de Saloya tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Bosque de Saloya info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 8 600 = 0.076‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 8 m |
| GPS-koordinater | 18° 0' 58" Nord, 92° 57' 29" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2003.2 km (1244.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8003.9 km (4973.4 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Bosque de Saloya som standard by
Tid på dagen i Bosque de Saloya nå
![]() 05:35 |
![]() |
![]() 18:43 |

= 0.076‰ MEX Befolkning



