Aktuell lokal tid her Brisas de Zicatela, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Brisas de Zicatela? Svar: Brisas de Zicatela (Oaxaca) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:21 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Brisas de Zicatela tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Brisas de Zicatela info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 9 771 = 0.087‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 22 m |
| GPS-koordinater | 15° 50' 13" Nord, 97° 2' 31" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1760.9 km (1094.2 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8246.2 km (5123.9 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Brisas de Zicatela som standard by
Tid på dagen i Brisas de Zicatela nå
![]() 05:55 |
![]() |
![]() 18:55 |

= 0.087‰ MEX Befolkning



