Aktuell lokal tid her Buctzotz, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Buctzotz? Svar: Buctzotz (Yucatán) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:20 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Buctzotz tidsendringer 2026, 2027 (America/Merida) »
| Buctzotz info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 7 162 = 0.064‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 8 m |
| GPS-koordinater | 21° 12' 10.9" Nord, 88° 47' 33.8" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2357.6 km (1464.9 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7649.5 km (4753.2 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Buctzotz som standard by
Tid på dagen i Buctzotz nå
![]() 05:12 |
![]() |
![]() 18:32 |

= 0.064‰ MEX Befolkning



