Aktuell lokal tid her Buenos Aires, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Buenos Aires? Svar: Buenos Aires (Michoacán) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:20 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Buenos Aires tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Buenos Aires info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 10 707 = 0.095‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 481 m |
| GPS-koordinater | 19° 4' 30" Nord, 102° 10' 48" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2120.9 km (1317.9 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7886.1 km (4900.2 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Buenos Aires som standard by
Tid på dagen i Buenos Aires nå
![]() 06:10 |
![]() |
![]() 19:22 |

= 0.095‰ MEX Befolkning



