Aktuell lokal tid her Buenos Aires, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Buenos Aires? Svar: Buenos Aires (Michoacán) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:19 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Buenos Aires tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Buenos Aires info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 9 868 = 0.088‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 63 m |
| GPS-koordinater | 18° 1' 28" Nord, 102° 17' 9" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2004.1 km (1245.3 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8002.9 km (4972.8 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Buenos Aires som standard by
Tid på dagen i Buenos Aires nå
![]() 06:12 |
![]() |
![]() 19:20 |

= 0.088‰ MEX Befolkning



