Aktuell lokal tid her Cabezas, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Cabezas? Svar: Cabezas (Veracruz) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:26 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Cabezas tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Cabezas info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 6 167 = 0.055‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 29 m |
| GPS-koordinater | 19° 22' 18" Nord, 96° 22' 58" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2153.9 km (1338.4 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7853.1 km (4879.7 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Cabezas som standard by
Tid på dagen i Cabezas nå
![]() 05:46 |
![]() |
![]() 18:59 |

= 0.055‰ MEX Befolkning



