Aktuell lokal tid her Cacalchen, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Cacalchen? Svar: Cacalchen (Yucatán) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:25 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Cacalchen tidsendringer 2026, 2027 (America/Merida) »
| Cacalchen info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 6 671 = 0.059‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 14 m |
| GPS-koordinater | 20° 59' 0.9" Nord, 89° 13' 36.7" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2333.2 km (1449.8 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7673.9 km (4768.3 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Cacalchen som standard by
Tid på dagen i Cacalchen nå
![]() 05:15 |
![]() |
![]() 18:33 |

= 0.059‰ MEX Befolkning



