Aktuell lokal tid her Cadereyta, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Cadereyta? Svar: Cadereyta (Nuevo León) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:19 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Cadereyta tidsendringer 2026, 2027 (America/Monterrey) »
| Cadereyta info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 67 994 = 0.605‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 321 m |
| GPS-koordinater | 25° 34' 60" Nord, 99° 58' 60" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2844.6 km (1767.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7162.5 km (4450.5 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Cadereyta som standard by
Tid på dagen i Cadereyta nå
![]() 05:49 |
![]() |
![]() 19:26 |

= 0.605‰ MEX Befolkning



