Aktuell lokal tid her Calderitas, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Calderitas? Svar: Calderitas (Quintana Roo) ligger i "EST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -5) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 06:27 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Calderitas tidsendringer 2026, 2027 (America/Cancun) »
| Calderitas info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 599 = 0.05‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ <10 m |
| GPS-koordinater | 18° 33' 25.9" Nord, 88° 15' 17.3" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2063.4 km (1282.1 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7943.7 km (4936 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Calderitas som standard by
Tid på dagen i Calderitas nå
![]() 06:15 |
![]() |
![]() 19:25 |

= 0.05‰ MEX Befolkning



