Aktuell lokal tid her Calera Chica, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Calera Chica? Svar: Calera Chica (Morelos) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:29 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Calera Chica tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Calera Chica info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 392 = 0.048‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1316 m |
| GPS-koordinater | 18° 51' 30" Nord, 99° 10' 55" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2096.8 km (1302.9 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7910.2 km (4915.2 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Calera Chica som standard by
Tid på dagen i Calera Chica nå
![]() 05:58 |
![]() |
![]() 19:09 |

= 0.048‰ MEX Befolkning



