Aktuell lokal tid her Calimaya de Díaz González, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Calimaya de Díaz González? Svar: Calimaya de Díaz González (Morelos) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:31 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Calimaya de Díaz González tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Calimaya de Díaz González info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 10 407 = 0.093‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2706 m |
| GPS-koordinater | 19° 9' 47.7" Nord, 99° 37' 5.2" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2130.8 km (1324 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7876.3 km (4894.1 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Calimaya de Díaz González som standard by
Tid på dagen i Calimaya de Díaz González nå
![]() 06:00 |
![]() |
![]() 19:12 |

= 0.093‰ MEX Befolkning



