Aktuell lokal tid her Calixtlahuaca, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Calixtlahuaca? Svar: Calixtlahuaca (México) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:29 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Calixtlahuaca tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Calixtlahuaca info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 8 865 = 0.079‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2646 m |
| GPS-koordinater | 19° 20' 11.4" Nord, 99° 41' 21.2" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2150 km (1336 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7857 km (4882.1 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Calixtlahuaca som standard by
Tid på dagen i Calixtlahuaca nå
![]() 06:00 |
![]() |
![]() 19:12 |

= 0.079‰ MEX Befolkning



