Aktuell lokal tid her Campo Sesenta, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Campo Sesenta? Svar: Campo Sesenta (Sonora) ligger i "MST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -7) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:29 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Campo Sesenta tidsendringer 2026, 2027 (America/Hermosillo) »
| Campo Sesenta info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 6 012 = 0.053‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 20 m |
| GPS-koordinater | 27° 26' 60" Nord, 110° 5' 60" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 3052.2 km (1896.5 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 6954.9 km (4321.6 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Campo Sesenta som standard by
Tid på dagen i Campo Sesenta nå
![]() 05:25 |
![]() |
![]() 19:10 |

= 0.053‰ MEX Befolkning



