Aktuell lokal tid her Cananea, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Cananea? Svar: Cananea (Sonora) ligger i "MST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -7) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:25 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Cananea tidsendringer 2026, 2027 (America/Hermosillo) »
| Cananea info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 33 433 = 0.297‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1599 m |
| GPS-koordinater | 30° 59' 13.2" Nord, 110° 17' 26.2" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 3445.4 km (2140.9 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 6561.6 km (4077.2 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Cananea som standard by
Tid på dagen i Cananea nå
![]() 05:18 |
![]() |
![]() 19:19 |

= 0.297‰ MEX Befolkning



