Aktuell lokal tid her Canatlán, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Canatlán? Svar: Canatlán (Durango) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:26 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Canatlán tidsendringer 2026, 2027 (America/Monterrey) »
| Canatlán info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 10 342 = 0.092‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1950 m |
| GPS-koordinater | 24° 31' 32.7" Nord, 104° 46' 23.8" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2727 km (1694.5 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7280.1 km (4523.6 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Canatlán som standard by
Tid på dagen i Canatlán nå
![]() 06:10 |
![]() |
![]() 19:43 |

= 0.092‰ MEX Befolkning



