Aktuell lokal tid her Capácuaro, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Capácuaro? Svar: Capácuaro (Michoacán) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:26 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Capácuaro tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Capácuaro info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 7 283 = 0.065‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2252 m |
| GPS-koordinater | 19° 32' 50.7" Nord, 102° 3' 6.6" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2173.5 km (1350.5 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7833.6 km (4867.6 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Capácuaro som standard by
Tid på dagen i Capácuaro nå
![]() 06:09 |
![]() |
![]() 19:22 |

= 0.065‰ MEX Befolkning



