Aktuell lokal tid her Capilla de Guadalupe, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Capilla de Guadalupe? Svar: Capilla de Guadalupe (Jalisco) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:29 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Capilla de Guadalupe tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Capilla de Guadalupe info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 12 445 = 0.111‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2058 m |
| GPS-koordinater | 20° 49' 38.6" Nord, 102° 35' 30.7" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2315.8 km (1439 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7691.3 km (4779.1 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Capilla de Guadalupe som standard by
Tid på dagen i Capilla de Guadalupe nå
![]() 06:08 |
![]() |
![]() 19:27 |

= 0.111‰ MEX Befolkning



