Aktuell lokal tid her Cárdenas, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Cárdenas? Svar: Cárdenas (Tabasco) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:19 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Cárdenas tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Cárdenas info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 85 350 = 0.759‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 19 m |
| GPS-koordinater | 18° 0' 4.9" Nord, 93° 22' 32.1" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2001.6 km (1243.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8005.5 km (4974.4 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Cárdenas som standard by
Tid på dagen i Cárdenas nå
![]() 05:37 |
![]() |
![]() 18:45 |

= 0.759‰ MEX Befolkning



