Aktuell lokal tid her Cardenas, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Cardenas? Svar: Cardenas (San Luis Potosí) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:27 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Cardenas tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Cardenas info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 15 331 = 0.136‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1220 m |
| GPS-koordinater | 22° 0' 5.2" Nord, 99° 38' 32.9" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2446.3 km (1520.1 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7560.7 km (4698 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Cardenas som standard by
Tid på dagen i Cardenas nå
![]() 05:54 |
![]() |
![]() 19:17 |

= 0.136‰ MEX Befolkning



