Aktuell lokal tid her Casa Blanca, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Casa Blanca? Svar: Casa Blanca (Puebla) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:29 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Casa Blanca tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Casa Blanca info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 17 262 = 0.153‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2232 m |
| GPS-koordinater | 19° 2' 32" Nord, 98° 7' 8" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2117.3 km (1315.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7889.8 km (4902.5 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Casa Blanca som standard by
Tid på dagen i Casa Blanca nå
![]() 05:54 |
![]() |
![]() 19:05 |

= 0.153‰ MEX Befolkning



