Aktuell lokal tid her Celaya, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Celaya? Svar: Celaya (Guanajuato) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:18 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Celaya tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Celaya info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 305 901 = 2.72‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1762 m |
| GPS-koordinater | 20° 31' 24.7" Nord, 100° 48' 56.5" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2282 km (1418 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7725.1 km (4800.1 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Celaya som standard by
Tid på dagen i Celaya nå
![]() 06:02 |
![]() |
![]() 19:19 |

= 2.72‰ MEX Befolkning



