Aktuell lokal tid her Celestún, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Celestún? Svar: Celestún (Yucatán) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:25 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Celestún tidsendringer 2026, 2027 (America/Merida) »
| Celestún info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 6 401 = 0.057‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1 m |
| GPS-koordinater | 20° 51' 35" Nord, 90° 23' 56.5" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2319.4 km (1441.2 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7687.7 km (4776.9 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Celestún som standard by
Tid på dagen i Celestún nå
![]() 05:20 |
![]() |
![]() 18:38 |

= 0.057‰ MEX Befolkning



