Aktuell lokal tid her Centro Familiar la Soledad, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Centro Familiar la Soledad? Svar: Centro Familiar la Soledad (Guanajuato) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:31 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Centro Familiar la Soledad tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Centro Familiar la Soledad info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 32 159 = 0.286‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1935 m |
| GPS-koordinater | 21° 8' 6" Nord, 101° 44' 59" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2350 km (1460.2 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7657.1 km (4757.9 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Centro Familiar la Soledad som standard by
Tid på dagen i Centro Familiar la Soledad nå
![]() 06:04 |
![]() |
![]() 19:24 |

= 0.286‰ MEX Befolkning



