Aktuell lokal tid her Cerano, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Cerano? Svar: Cerano (Guanajuato) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:26 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Cerano tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Cerano info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 7 860 = 0.07‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1882 m |
| GPS-koordinater | 20° 6' 31.6" Nord, 101° 23' 13.6" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2235.9 km (1389.3 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7771.2 km (4828.8 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Cerano som standard by
Tid på dagen i Cerano nå
![]() 06:05 |
![]() |
![]() 19:20 |

= 0.07‰ MEX Befolkning



