Aktuell lokal tid her Cerritos, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Cerritos? Svar: Cerritos (San Luis Potosí) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:26 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Cerritos tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Cerritos info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 13 453 = 0.12‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1145 m |
| GPS-koordinater | 22° 25' 42.1" Nord, 100° 17' 5.1" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2493.8 km (1549.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7513.3 km (4668.5 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Cerritos som standard by
Tid på dagen i Cerritos nå
![]() 05:56 |
![]() |
![]() 19:20 |

= 0.12‰ MEX Befolkning



