Aktuell lokal tid her Cerro Azul, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Cerro Azul? Svar: Cerro Azul (Veracruz) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:29 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Cerro Azul tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Cerro Azul info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 19 632 = 0.175‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 141 m |
| GPS-koordinater | 21° 11' 31.2" Nord, 97° 44' 27.2" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2356.3 km (1464.2 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7650.7 km (4753.9 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Cerro Azul som standard by
Tid på dagen i Cerro Azul nå
![]() 05:48 |
![]() |
![]() 19:08 |

= 0.175‰ MEX Befolkning



