Aktuell lokal tid her Chalco de Díaz Covarrubias, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Chalco de Díaz Covarrubias? Svar: Chalco de Díaz Covarrubias (México) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:24 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Chalco de Díaz Covarrubias tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Chalco de Díaz Covarrubias info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 163 996 = 1.458‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2245 m |
| GPS-koordinater | 19° 15' 42.3" Nord, 98° 53' 51.9" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2141.7 km (1330.8 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7865.4 km (4887.3 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Chalco de Díaz Covarrubias som standard by
Tid på dagen i Chalco de Díaz Covarrubias nå
![]() 05:56 |
![]() |
![]() 19:09 |

= 1.458‰ MEX Befolkning



