Aktuell lokal tid her Chanal, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Chanal? Svar: Chanal (Chiapas) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:26 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Chanal tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Chanal info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 7 008 = 0.062‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2084 m |
| GPS-koordinater | 16° 39' 27" Nord, 92° 15' 27" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1852.1 km (1150.9 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8154.9 km (5067.2 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Chanal som standard by
Tid på dagen i Chanal nå
![]() 05:35 |
![]() |
![]() 18:38 |

= 0.062‰ MEX Befolkning



