Aktuell lokal tid her Chapala, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Chapala? Svar: Chapala (Jalisco) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:25 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Chapala tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Chapala info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 20 323 = 0.181‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1539 m |
| GPS-koordinater | 20° 17' 46.2" Nord, 103° 11' 28.4" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2256.7 km (1402.3 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7750.3 km (4815.8 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Chapala som standard by
Tid på dagen i Chapala nå
![]() 06:12 |
![]() |
![]() 19:28 |

= 0.181‰ MEX Befolkning



